میکسر ریبونی

میکسر ریبونیReviewed by sam on Mar 7Rating: 5.0میکسر ریبونیمیکسر ریبونی/غالباً میکسرهای ریبونی در واحد‌های کوچک پرورش دام، طیور و آبزیان بکار می روند. قدرت میکس(مخلوط کردن) آنها در مقایسه با میکسرهای عمودی تا ۹۰ درصد است و عمل مخلوط کردن توسط ریبون‌های تعبیه شده در درون دستگاه صورت می گیرد. عمدتاً بدنه‌ی این نوع از میکسرها٬ از فولاد و یا استیل ضد زنگ ساخته می‌شوند.

میکسر ریبونی

غالباً میکسرهای ریبونی در واحد‌های کوچک پرورش دام، طیور و آبزیان بکار می روند. قدرت میکس(مخلوط کردن) آنها در مقایسه با میکسرهای عمودی تا ۹۰ درصد است و عمل مخلوط کردن توسط ریبون‌های تعبیه شده در درون دستگاه صورت می گیرد. عمدتاً بدنه‌ی این نوع از میکسرها ٬ از فولاد و یا استیل ضد زنگ ساخته می‌شوند. با این وجود٬ در میکسر‌های بزرگ نقاط کلیدی با آلیاژ‌هایی خاص تقویت می‌گردند. ظرفیت میکسر ها بر اساس نوع کاربرد و ترکیبات مواد ورودی که قرار است مخلوط شوند متفاوت خواهد بود. چگالی مواد ورودی و میزان چسبندگی آن‌ها در این میان٬‌ از عوامل تعیین کننده هستند.

 

 

 

میکسر ریبونی

گروه ماشین سازی سام تولید کننده انواع آسیاب، میکسر(عمودی و افقی)، میکسر ریبونی ، بالابر، علوفه خرد کن، بیل  برقی، کوره ی لاشه سوز، هیتر کابینتی، هواکش، مه پاش، انتقال دان، دان خوری و آب خوری تمام اتوماتیک در تناژ و ابعاد و سایزهای مختلف.

ماشین سازی سام با بیش از سابقه یک دهه فعالیت کسب و کار خود را با تولید ماشین آلات مرغداری و دامداری شروع کرده است. ماشین سازی سام مشتری مداری را سرمایه کار خویش قرار داده تا با عرضه دستگاه های به روز و خدمات ویژه به هموطنان خود با سایرین متفاوت بوده و در این راستا توانسته گام های بلندی بر دارد.

ثمر تلاش جدیدترین سالانه این مجموعه میسر نمی گردد جزء با همکاری های متقابل اعضای این مجموعه نسبت به هم و روابط صمیمانه با مشتریان می باشد. هدف ما رسیدن به تولید دستگاه های مدرن و به روز مرغداری و دامداری می باشد

 

۱۷ اسفند ۱۳۹۵  ,  #   مقالات |