میکسر دامداری

میکسر دامداریReviewed by sam on Feb 26Rating: 5.0میکسر دامداریمیکسر دامداری/میکسر دامداری/تغذیه و خوراک دادن یک علم مدیریتی مهم در صنعت پرورش گاوهای شیری است./درنسل جدید گاوهای شیری به علت سطح بالای تولید، مدیریت آنها مساله بسیار پیچیده و مهمی است و نیاز به استفاده از تکنولوژی های مناسبی دارد/یک روش خوراک دادن رو به گسترش استفاده از جیره های کاملاً مخلوط در واحدهای پرورش گاوهای شیری (TMR) که نتایج رضایت بخش و باارزشی در افزایش تولید شیر و ترکیبات آن (درصدچربی و پروتئین شیر) نشان داده است.

میکسر دامداری

تغذیه و خوراک دادن یک علم مدیریتی مهم در صنعت پرورش گاوهای شیری است.

درنسل جدید گاوهای شیری به علت سطح بالای تولید، مدیریت آنها مساله بسیار پیچیده و مهمی است و نیاز به استفاده از تکنولوژی های مناسبی دارد

یک روش خوراک دادن رو به گسترش استفاده از جیره های کاملاً مخلوط در واحدهای پرورش گاوهای شیری (TMR) که نتایج رضایت بخش و باارزشی در افزایش تولید شیر و ترکیبات آن (درصدچربی و پروتئین شیر) نشان داده است.

میکسر دامداری ،  یکی دیگر از محصولات گروه صنعتی سام ماشین است.که با تکنولوژی روزدنیا طراحی و تولید میگردد . میکسر ، در مصارف مرغداری و دام داری کارایی به سزایی دارد وبرای این صنعت عظیم مورد استفاده قرار میگیرد.

گروه ماشین سازی سام تولید کننده انواع آسیاب، میکسر(عمودی و افقی)، میکسر دامداری ، بالابر، علوفه خرد کن، بیل  برقی، کوره ی لاشه سوز، هیتر کابینتی، هواکش، مه پاش، انتقال دان، دان خوری و آب خوری تمام اتوماتیک در تناژ و ابعاد و سایزهای مختلف.

ماشین سازی سام با بیش از سابقه یک دهه فعالیت کسب و کار خود را با تولید ماشین آلات مرغداری و دامداری شروع کرده است. ماشین سازی سام مشتری مداری را سرمایه کار خویش قرار داده تا با عرضه دستگاه های به روز و خدمات ویژه به هموطنان خود با سایرین متفاوت بوده و در این راستا توانسته گام های بلندی بر دارد.

ثمر تلاش جدیدترین سالانه این مجموعه میسر نمی گردد جزء با همکاری های متقابل اعضای این مجموعه نسبت به هم و روابط صمیمانه با مشتریان می باشد. هدف ما رسیدن به تولید دستگاه های مدرن و به روز مرغداری و دامداری می باشد

۸ اسفند ۱۳۹۵  ,  #   مقالات |