پرکن سطلی

پرکن سطلی

مکانیزم کارکرد دستگاه  پرکن سطلی ،به صورت تمام اتوماتیک بوده ومناسب برای استفاده در کشتارگاه های صنعتی و نیمه صنعتی و خانگی میباشد .این ماشین قادر به پرکنی از مرغ و بلدرچین و بوقلمون وکبک و اردک شترمرغ می باشد .این ماشین به راحتی قابل شستشو بوده ومجهز به سیستم اب وگرم و سرد اتوماتیک میباشد جنس بدنه دستگاه از استیل ویا گالوانیزه مواد غذایی بوده.جنس انگشتی های دستگاه پرکنی از نوعی متریال بهداشتی خاصی می باشد که قابل انعطاف بوده و برای سالیان سال نیازی به تعویض ندارند. ماشین دارای ورودی مخصوص پرنده و خروجی مخصوص لاشه تمیزشده میباشد .این ماشین هنگام جدا کردن پرهای لاشه هیچ اسیبی به ان وارد نمیکند.برای استفاده از این ماشین کافیست که دستگاه را به اب و برق وصل نمایید وشروع به پر کنی کنید.

تولید کننده تجهیزات و ماشین آلات سام

گروه ماشین سازی سام تولید کننده انواع آسیاب، میکسر(عمودی و افقی)، پرکن سطلی ، بالابر، علوفه خرد کن، بیل  برقی، کوره ی لاشه سوز، هیتر کابینتی، هواکش، مه پاش، انتقال دان، دان خوری و آب خوری تمام اتوماتیک در تناژ و ابعاد و سایزهای مختلف.

ماشین سازی سام با بیش از سابقه یک دهه فعالیت کسب و کار خود را با تولید ماشین آلات مرغداری و دامداری شروع کرده است. ماشین سازی سام مشتری مداری را سرمایه کار خویش قرار داده تا با عرضه دستگاه های به روز و خدمات ویژه به هموطنان خود با سایرین متفاوت بوده و در این راستا توانسته گام های بلندی بر دارد.

ثمر تلاش جدیدترین سالانه این مجموعه میسر نمی گردد جزء با همکاری های متقابل اعضای این مجموعه نسبت به هم و روابط صمیمانه با مشتریان می باشد. هدف ما رسیدن به تولید دستگاه های مدرن و به روز مرغداری و دامداری می باشد

.