هیتر

هیتر

کاهش مصرف سوخت ،محوری ترین مورد در طراحی کوره های هوای گرم ، هیتر ها و بخاری های صنعتی گروه صنعتی سام ماشین وبه حداقل رسانیدن مصرف سوخت و به حداکثر رساندن راندمان مصرف می باشد. طراحی بخاری کارگاهی و بخاری گلخانه و مرغداری با بالاترین راندمان در بین هیتر های دودکش دار ساخت ایران با همین هدف صورت گرفته است .عایق کاری بسیار ایده ال،تمامی

هیتر های گرمایشی ساخت این کارخانه دارای ایزولاسیون و عایق کاری بسیار مناسب می باشند به نحوی که بدنه  بخاری راکه ساعت ها در حال کارکردن می باشد میتوانید با استفاده از صورت خود لمس کنید و دست خود را به اگزوز آن بزنید و دست شما احساس گرمای خاصی نمی کند.و در واقع کل گرمای حاصل از احتراق سوخت وارد سالن شما میگردد و هیچ  نوع اتلاف انرژی وجود ندارد . سیستم تمام اتوماتیک ،فقط کافیست وارد هیتر دستگاه نمایید که مایلید سالن شما روی چه درجه حرارتی تنظیم گردد. بعد از آن دستگاه را به صورت خودکار و در کل ۲۴ ساعت شبانه روز سالن شما را روی درجه حرارات مطلوب شما با کمترین میزان مصرف انرژی تنظیم خواهد کرد .

 

تولید کننده تجهیزات و ماشین آلات سام

گروه ماشین سازی سام تولید کننده انواع آسیاب، میکسر(عمودی و افقی)، هیتر ، پرکن ، بالابر، علوفه خرد کن، بیل  برقی، کوره ی لاشه سوز، هیتر کابینتی، هواکش، مه پاش، انتقال دان، دان خوری و آب خوری تمام اتوماتیک در تناژ و ابعاد و سایزهای مختلف.

ماشین سازی سام با بیش از سابقه یک دهه فعالیت کسب و کار خود را با تولید ماشین آلات مرغداری و دامداری شروع کرده است. ماشین سازی سام مشتری مداری را سرمایه کار خویش قرار داده تا با عرضه دستگاه های به روز و خدمات ویژه به هموطنان خود با سایرین متفاوت بوده و در این راستا توانسته گام های بلندی بر دارد.

ثمر تلاش جدیدترین سالانه این مجموعه میسر نمی گردد جزء با همکاری های متقابل اعضای این مجموعه نسبت به هم و روابط صمیمانه با مشتریان می باشد. هدف ما رسیدن به تولید دستگاه های مدرن و به روز مرغداری و دامداری می باشد

 

.