هواکش

هواکش

 

سام ماشین  تولید کننده انواع فن،هوا کش،  فن ۱۴۰ و فن ۱۲۰ ، فن ۱۰۰ ، فن و هوا کش۱۴۰ ،فن و هوا کش۱۲۰ ، فن و هوا کش۱۰۰ ، فن ۱۴۰۱۴۰ ، فن ۱۲۰۱۲۰ ، فن ۱۰۰۱۰۰و یا به عبارتی هواکش سالن قارچ،فن و هوا کش سالن مرغداری، فن و هوا کش دامداری، فن و هوا کش گلخانه و سالن ها صنعتی با آخرین تکنولوژی ها ی صنعت در ابعاد مختلف می باشد.همچنین فن های صنعتی با استفاده از پروانه های آلومینیومی ، استیل ، پلاستیکی و قابل رقابت با تولیدات خارجی در شرکت سام ماشین تولید می گردد. سفارش فن و هوا کش متناسب با سالن های شما.

 

تولید کننده تجهیزات و ماشین آلات سام

گروه ماشین سازی سام تولید کننده انواع آسیاب، میکسر(عمودی و افقی)، هواکش ، بالابر، علوفه خرد کن، بیل  برقی، کوره ی لاشه سوز، هیتر کابینتی، هواکش، مه پاش، انتقال دان، دان خوری و آب خوری تمام اتوماتیک در تناژ و ابعاد و سایزهای مختلف.

ماشین سازی سام با بیش از سابقه یک دهه فعالیت کسب و کار خود را با تولید ماشین آلات مرغداری و دامداری شروع کرده است. ماشین سازی سام مشتری مداری را سرمایه کار خویش قرار داده تا با عرضه دستگاه های به روز و خدمات ویژه به هموطنان خود با سایرین متفاوت بوده و در این راستا توانسته گام های بلندی بر دارد.

ثمر تلاش جدیدترین سالانه این مجموعه میسر نمی گردد جزء با همکاری های متقابل اعضای این مجموعه نسبت به هم و روابط صمیمانه با مشتریان می باشد. هدف ما رسیدن به تولید دستگاه های مدرن و به روز مرغداری و دامداری می باشد

 

.