دستگاه جوجه کشی خانگی

دستگاه جوجه کشی خانگی

ماشین سازی سام مراحل کاری و  فروش دستگاه جوجه کشی و هیتر های مرغداری و گلخانه ای ، خط تولید و مراحل تولید دستگاه های جوجه کشی خانگی و صنعتی – خط تولید هیتر های گرمایشی  جت هیتر و تولیدات این شرکت می باشد. تیم تولید محتوا و تبلیغات گروه صنعتی سام ماشین همیشه در تلاش است اطلاعات لازم در مورد محصولات و تولید شرکت را به ساده ترین روش  و صادقانه ترین شکل به خدمت مخاطب درآورد.

 

   

 

گروه ماشین سازی سام تولید کننده انواع دستگاه جوجه کشی  ، میکسر(عمودی و افقی)، بالابر، علوفه خرد کن، بیل  برقی، کوره ی لاشه سوز، هیتر کابینتی، هواکش، مه پاش، انتقال دان، دان خوری و آب خوری تمام اتوماتیک در تناژ و ابعاد و سایزهای مختلف.

ماشین سازی سام با بیش از سابقه یک دهه فعالیت کسب و کار خود را با تولید ماشین آلات مرغداری و دامداری شروع کرده است. ماشین سازی سام مشتری مداری را سرمایه کار خویش قرار داده تا با عرضه دستگاه های به روز و خدمات ویژه به هموطنان خود با سایرین متفاوت بوده و در این راستا توانسته گام های بلندی بر دارد.

ثمر تلاش جدیدترین سالانه این مجموعه میسر نمی گردد جزء با همکاری های متقابل اعضای این مجموعه نسبت به هم و روابط صمیمانه با مشتریان می باشد. هدف ما رسیدن به تولید دستگاه های مدرن و به روز مرغداری و دامداری می باشد

 

 

 

 

 

.