اوگر

اوگر

اوگر در مرغداری های مکانیزه یا سالن های پرورش طیور بزرگ و صنعتی از خط انتقال دان جهت انتقال دان از محل آسیاب و میکسر و بالابر به محل هاپر های دان خوری استفاده میگردد.خط انتقال دان دارای یک هاپر در ابتدا و دیگری در انتهای آن میباشد . و دان را از محل آسیاب و میکس به محل استفاده یعنی داخل سالن و یا داخل اتاق کنترل منتقل مینماید.  مکانیزم کارکد آن نیز با استفادهاز یک موتور مخصوص این کار میباشد که به واسطه فنر های مخصوص عمل انتقال دان را انجام میدهد. خط انتقال دان دارای انواع پلی اتیلن و فولادی میباشد که دارای قیمت های متفاوت است. از خط انتقال دان در مجتمع های مرغداری بزرگ و صنعتی استفاده میگردد.گروه صنعتی سام ماشین از قدیمی ترین تولید کننده گان و نصب کننده این سیستم میباشد.

 

تولید کننده تجهیزات و ماشین آلات سام

.

گروه ماشین سازی سام تولید کننده انواع آسیاب ، میکسر(عمودی و افقی)، اوگر ، علوفه خرد کن، بیل  برقی، کوره ی لاشه سوز، هیتر کابینتی، هواکش، مه پاش، انتقال دان، دان خوری و آب خوری تمام اتوماتیک در تناژ و ابعاد و سایزهای مختلف.

ماشین سازی سام با بیش از سابقه یک دهه فعالیت کسب و کار خود را با تولید ماشین آلات مرغداری و دامداری شروع کرده است. ماشین سازی سام مشتری مداری را سرمایه کار خویش قرار داده تا با عرضه دستگاه های به روز و خدمات ویژه به هموطنان خود با سایرین متفاوت بوده و در این راستا توانسته گام های بلندی بر دارد.

ثمر تلاش جدیدترین سالانه این مجموعه میسر نمی گردد جزء با همکاری های متقابل اعضای این مجموعه نسبت به هم و روابط صمیمانه با مشتریان می باشد. هدف ما رسیدن به تولید دستگاه های مدرن و به روز مرغداری و دامداری می باشد

.